1 / 6
Prodavam citron xsara
1.100 €
12.06.2021 16:04

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirana novi gumi smenetset lamela potisna sajla za kumpluk rebrast zatezac vodna pumpa vo zima pali od prva za cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078490806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам