1 / 1
AVTOMOBILI NA RATI
1 €
17.05.2022 17:45

Крива Паланка / Крива Паланка

❗ KУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ ❗
Контакт: 📞 078 359 179 📞
🚗Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купувате возила од 6 - 48 рати со или без учество !!! 🚗
📍МОЖНА ЗАМЕНА СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ📍
👍-Максимален износ 300.000 денари.
-Ниска каматна стапка од 31.500 денари за 4години за износ од 300.000денари, oдносно 7800денари годишно.
-Возилото не го заложувате, по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.👍
📍Услови:
-Вработен и осигуран
-Пензионер/ка ( до 68 години )📍
📁Потребни документи за вработен и осигуран:
-Лична карта
-М1 и М2 образовец
-Потврда за редовен работен однос и износ на нето плата.
-Извод од 12 последни плати од банката каде ја примате платата.📁
📁Потребни документи за пензионер/ка ( до 68 години )
-Лична Карта
-Последен чек од пензија 📁📍

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

AUTO IMPORT SRL
Потврден огласувач
078-359-300 / 078-359-179
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra 1.7CDTI 101ks *ELEGANCE* - 05

2950 €

FIAT 500 1.3JTD PANORAMA *MOZNOST NA RATI* - 2010

5650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам