1 / 2
Se prodava niva vo selo Popovjani
15 €
09.03.2021 21:18

Кичево

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva po selo Popovjani od 3000m2 neposredno do asfaltniot pat

Povekje informacii na tel. 070-318-320 Vlatko
Agencija za nedviznosti Okej Kicevo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac so markica nad Kasarna

1 €

Plac na glavniot pat za Rastani

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам