1 / 4
Keeway ARN 150
25.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2022 09:47

Охрид / Охрид

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

ARN 150

Километри:

15000

Skuterot e so dokumenti pominata e registracijata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
076253885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам