1 / 12
CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2008 MAKS OPREMA !
3.500 €
Цената е фиксна
3.850 €
03.08.2021 08:29

Кочани / Кочани

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2008 MAKS OPREMA SEGA UVEZEN OD ITALIJA. POSEDUVA:
- 3 ZONI CLIMATRONIC
- SERVO
- AIRBAGS
- ABS
- ESP
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- SENZOR ZA DOZD
- SENZOR ZA SVETLA
- SVETLA ZA MAGLA
- ALUMINIUMSKI BANDAZI
- TEMPOMAT
- RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
- BOARD COMPUTER
- ROLETNI NA ZADNI STAKLA
- PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900 ; 076 505 500
Испрати Е-маил до огласувачот

FIAT BRAVO 1,9 MJET 150 KS 2008 TOP SPORT MODEL !

3550 €

FORD FIESTA 1,4 TDCI TITANIUM 2010 START-STOP STAKLO !

4150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам