1 / 4
DELOVI PASSAT B5 1.9 TDI 101 KS 2001
11 €
29.11.2022 09:10

Крива Паланка / Крива Паланка

POLOVNI DELOVI
PASSAT B5
1.9 TDI 101 KS
2001 GOD
MOTOR,MENJAC,TURBINA BEZ ZABELESKI
PREFEKTNI KAROSERISKI DELOVI
071777008

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

BOZHIDAR
Потврден огласувач
071777008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам