1 / 1
REGISTRACIJA NA VISTINSKI SOPSTVENICI
500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2022 11:46

Аеродром / Скопје

Вршиме Регистрација на вистински сопственици.
-Потребни документи:
1.Лична карта од вистинскиот сопственик
2.Тековна состојба од правниот субјект
Контакт: 077 879 044

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Дана
Потврден огласувач
077879044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам