1 / 8
VW PASSAT 1.6 TDI 77kw 2011 GOD
10.100 €
10.03.2021 13:27

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava: PASSAT 1.6 TDI 77kw 2011 god

-ABS ESP
-START-STOP SISTEM
-6 BRZINI
-KOZEN VOLAN
-KLIMATRONIK DVOZONSKI
-SENOR ZA DOS,
-TEMPOMAT
-ELEKTRIKA NA SITE PROZORI
-GREACI NA SEDISTA I RETROVIZORI
-PARKING SENZORI
-215000km
-16ka BANDAS....

Cena: 10100€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071369127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам