1 / 3
Вентил на вода за ферментација
100 МКД
07.10.2022 06:41

Битола / Битола

Еднонасочен вентил со водено затворање за ферментација на вино или пиво. Не завзема простор и во целост ги заменува традиционалните шише со вада и црево кое прави "балончиња" при процесот на ферментација на вино или пиво.
Контакт Николче 075646678

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Nikolche
Потврден огласувач
075646678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам