1 / 6
Brzinomer wireless
1.400 МКД
Цената е фиксна
Денес 08:38

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov neotpakuvan bezzicen brzinomer za velosiped. Karakteristikite i nacinot na instalacija se opisani na slikite. Cena 1500 denari

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Vedran
Потврден огласувач
071236388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам