Kombajna 625
10.000 €
10.03.2021 19:53

Свети Николе / Свети Николе

Kombajna Masej Ferguson 625 top sostojba spremna za zetva

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
075 294 149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам