Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulanta itno!!!
3.333.333 €
Цената не е фиксна
13.06.2021 10:14

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

344 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulantskata zgrada vednas vklucliv na struja voda i kanalizacija
Gabriela 077554974 posle 16:00 casot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
74240699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам