1 / 12
Busenje, secenje I krsenje armiran beton i asfalt
1 €
31.05.2022 14:58

Скопје Центар / Скопје

SO KRUNI I SO DIJAMANTSKA PILA, BUSIME, SECEME I KRSIME SEKAKOV TIP BETON ,SECENJE ARMIRAN BETON DO 53 CM DEBELINA, ASFALT, OTVARANJE OTVORI ,VRATI, BUSENJE DUPKI, BUSENJE SO KRUNI, KRSENJE PLOCI, PLOCKI I OTSTRANUVANJE NA SUT SO SPECIJALNI CEVKI DO 20M VISINA.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075387320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам