Jepet banese me qira ne Xhon Kenedi
1 €
Цената не е фиксна
11.03.2021 10:16

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

075-561-661

Jepet banese me qira ne lagjen Xhon Kenedi. Banesa eshte dydhomeshe (rreth 70m2) dhe gjendet afer barnatores ZEGIN dhe TV Shenja.

075-561-661

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Xhon Kenedi
Потврден огласувач
075561661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам