1 / 6
Prodavam NIKE AIR JORDAN detski skoro novi
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2022 06:50

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

35

Боја:

Црна

Prodavam NIKE AIR JORDAN detski skoro novi br 35 kupeni od Nike Shop od grcka obleceni se 5 pati . Mali se
071 333 435

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
076302000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам