1 / 1
ЛАДЊАК ЗА ЛАПТОП - CP-12
750 МКД
11.03.2021 12:38

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔵ЛАДЊАК ЗА ЛАПТОП - CP-12

✅За лаптопи со големина на екран до: 17,3 "
✅Вентилатор: 130 mm (сина LED)
✅Брзина на вентилаторот: 800 - 1200 +/- 10% вртежи во минута
✅Проток на воздух: 53 CFM (максимум)
✅Нивоа на бучава: 15 dBA (мин)
✅USB: 2 порти
✅Напон: DC 5V
✅Материјал: Метална мрежа / Пластика / Гума
✅Димензии: 370 x 265 x 33/58 mm
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

ТАСТАТУРА + глувче SBOX WKM-26 / Wireless

990 МКД

Fury Gaming Warhawk

790 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам