1 / 6
Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Miladinovi ⁣
200.000 €
22.07.2021 09:17

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

106 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Miladinovi.⁣

Površinata na kukjata iznesuva 72 m2.⁣

Vkupna vnatrešna površina na kuḱata iznesuva 106m2.⁣

Dvornata površina zafaḱa 566m2.⁣

Vkupnata površina na celata parcela iznesuva 638m2.⁣

💶Cena: 200.000 evra⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-35/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukјa od 137m2 vo Tetovo vo blizina na restoran BELA MIA

65000 €

Kukja so prekrasen pogled kon Ohridsko ezero

95000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам