1 / 7
Ш.4327 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР
1 €
28.06.2021 16:11

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

106 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

ШИФРА - 4327
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР ОД 106 М2 НА 8 КАТ СО 3 СПАЛНИ , 3 ВЦ , 2 ТЕРАСИ , РЕНОВИРАН , НАМЕСТЕН СО КАМИН
ЗА ПОВЕЌЕ НА ТЕЛ. 075/496-670 075/278-789
ИЛИ FACEBOOK СТРАНИЦА MILENIUMKOM

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ
K.J.PITU 26
Потврден огласувач
075/496-670 075/278-789 071/377-770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам