1 / 7
Husqvarna TE 310
2.650 €
11.03.2021 15:27

Пехчево / Берово

Марка:

Husqvarna

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2011

Модел:

TE 310

Километри:

5000

Моторот е екстра сочуван(како нов), многу снажен и експлозивен.
Сменето уље и филтри пре 2 саати, репарирани амортизери пред 2 саати, гумите се возени само 12 саати.
Може да се види во секое време

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ефтим
Потврден огласувач
070873506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам