1 / 4
Нови куќишта Cooler Master
4.200 МКД
Цената е фиксна
16.06.2022 12:56

Карпош / Скопје

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа:

1) TD500 Mesh White - 5800 денари
2) MB500 ARGB - 5500 денари
3) TD500 ARGB Black - 5300 денари
4) MB520 ARGB - 4200 денари


За останатите производи и конфигурации проверете на нашата фејзбук страна или реклама5 веб страна

https://www.facebook.com/insomnia.it.servis
http://reklama5.mk/insomniacomputers

Работно време пон. - пет. од 09:00 - 17:00ч

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Insomnia
Orce Nikolov 158
Потврден огласувач
070350026
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming PC Ryzen 5 3500 / 16GB / RX580 / 500GB NVMe

32000 МКД

Hard diskovi 500GB i 1TB

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам