1 / 3
Stimer za gitara, bas, violina, prim i dr. zicani instr.
500 МКД
03.10.2021 17:50

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi stimeri za elektricna i akusticna gitara, el. bas gitara, violina, prim i drugi muzicki zicani instrumenti.
Isporacuvam po kargo.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
077854325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам