1 / 3
ПЛУГОВИ ЗА ТРАКТОР/PLUGOVI ZA TRAKTOR
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.04.2022 15:12

Тетово / Тетово

Се продаваат плугови за трактор,малку користени и се во одлична состојба.Цената е 350евра но има простор и за договор.

Категорија: Останато

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076246300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам