1 / 11
Prodavam Kirby kako NOVO - Sentria Model
400 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 19:56

Радовиш / Радовиш

Prodavam 3 Broja pravosmukalki Kirby Sentria. Toa e predposleden model, eden od najpogodenite i najprodavanite modeli. Pravosmukalkite se uvezeni od germanija i se mnogu malku koristeni. Bukvalno kako novi.

Od Oprema imaat se osven Perac za tepesi. Pravosmukalkite se provereni vo oficijalen servis na Kirby i servisirani. Nemaat nitu edna maana.

Broj za kontakt: 078713052

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
38978713052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам