1 / 3
LUXMAN
7.000 МКД
13.04.2021 13:00

Неготино / Неготино

Se prodavaat zasiluvac i tjuner od audiofilskoto vreme na Luxman od 1982 pred da go prevzeme Alpina.
Zasiluvac LUXMAN L-210
Tuner LUXMAN T-230 L
Cena 7000 den
Pane 075/271-252

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

pane
Потврден огласувач
075271252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам