1 / 7
Seat Leon 2015 Led
1 €
03.10.2021 12:51

Бутел / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava leon 2015 god
191.000 paminati
1.6 tdi 77kw 105 ps
Registrirano zelen karton
Servisirano
Zamena mozna se realni ponudi
Plakanje moze i so cryptovaluta,

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

T-print
Потврден огласувач
070906907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам