1 / 12
Обични и Поло маици за печатење
120 МКД
Цената не е фиксна
26.03.2021 11:06

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Обична маица краток ракав - 100 денари Обична маица долг ракав 150 денари
Поло маица краток ракав - 220 денари
Поло маица долг ракав - 260 денари
За поголеми количини од 50 броја следува друга цена
ПРОМОТИВНО!!!
Обична маица краток ракав со печат до 3 бои напред и назад цена 150 денари
Поло маица краток ракав со печат до 3 бои напред и назад цена 260 денари
Контакт - 078-737-497
e-mail: - peko_teks@yahoo.com
viber: 00389/78-737-497

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078737497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам