1 / 6
Citroen C1
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2021 09:41

Брвеница / Тетово

Марка:

Citroen

Модел:

C1

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e so platen carina
Bez registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Amir
Потврден огласувач
071641414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам