1 / 1
Стаклени фолии (Tempered glass) за SAMSUNG
150 МКД
26.02.2022 08:36

Скопје Центар / Скопје

Стаклени фолии за J5 (2016, 2017), A30s, A50, A50Sm A51

Пакувањето содржи:
- Заштитна стаклена фолија
- Бришач со алкохол
- Сув бришач

Стаклените фолии во споредба со обилните заштитни фолии се:
- поквалитетни,
- поотпорни на гребаници,
- боите на екранот остануваат исти како пред да се стави фолијата
- потпорни се на отисоци од прсти
- доколку телефонот падне, заштитното стакло се крши, а екранот останува недопрен,
- лесно се местат врз екранот и не оставаат воздушни меурчиња

Можност за достава низ цела Македонија преку брза пошта на ваш трошок. Плаќање при подигање на пратката.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078441841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам