1 / 6
Lanec,lance,,identicen na zlato...EVTINO!!!
500 МКД
14.07.2022 22:46

Кисела Вода / Скопје

Lancinja...lanec...identicni na zlato...
Preubavi.....
Ne rgjosuvaat...medicinski celik......
Doneseni od stranstvo.....
Slobodno na more..vo voda...ne rgjosuva...

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Златен накит / Ланчиња

Се продава од:

skopje
Потврден огласувач
072775149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам