1 / 1
Palka za prodazba
70 €
Цената не е фиксна
14.01.2022 18:47

Скопје Центар / Скопје

Ja prodavam palkaTa ne e ostetena golemina okoli sedumdeaset i poveke sm.donesena id USA I ZA LITTLE LIGUE 70 evra 075217623nne e fix a

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

marjanco
Vladimir
Потврден огласувач
075217623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам