1 / 9
DAF XF 105 EURO 5 2008 god
10.500 €
16.06.2021 19:04

Радовиш / Радовиш

Kamionot e vo perfektna sostojba
Gumi 60 %
Motor perfekten
Smeneto komplet korpa lamela
Registriran do 08.2021
Extra cena na lice mesto

070214415
070214415
Zvonete na ovoj broj za poveke informacii

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

David
plackovica
Потврден огласувач
071355115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам