1 / 9
Mercedes CLS 320 CDI
10.500 €
22.11.2021 14:11

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registriran cela godina
Servisiran
Full oprema !!
Moze zamenaa
Poveke inf na tel 075211533

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам