1 / 5
Se prodava Opel Insignia
7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 11:10

Аеродром / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во одлична состојба, има комплетна опрема, двозонска клима, паркинг сензори напред и позади, xenon фарови, два сета гуми (зимски и летни), команди на волан, темпомат, купена е од Македонија, не е увезена.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078403416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам