Мед Сестра во Пензија бара да чува деца или покрети стари ли
15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2021 19:44

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Мед Сестра во Пензија бара да чува деца над 2 год или покретни стари лица. Пријавена во Агенција Бебиситинг. Моб: 070/708059; 078/678941

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Наталија Милева
Потврден огласувач
070708059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам