Imot vo s.Borovo Kr.Palanka
8.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 21:57

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

20000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam imot vo selo Borovo od 20 000 m2 ..Livada suma niva i trnja..Se prodava samo kako edna celina Evtino za samo 25 den po m2..

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

zdravje95
Потврден огласувач
070617453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам