1 / 11
Lepenje plocki, coklinja odvod dovod
8 €
Цената е фиксна
29.01.2023 14:47

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na uslugi vo domenot na plockarstvoto i vodovodot.i montaza na elementi
brz i efikasen!

Za povekje informacii javete se na
072/739-737

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Се продава од:

Sefer
Потврден огласувач
072739737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам