1 / 7
Renault Megane 2008 1.5dci
3.300 €
Цената не е фиксна
3.500 €
16.04.2021 19:30

Куманово / Куманово

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Renault Megane 2008 godina, dizel 1.5dci. Najdobriot motor, so najmala potrosuvacka. Registrirana do 16.04.2022. Redovno servisirana, ulje smeneto pred 300km. Kolata e vo odlicna sostojba. Mozna zamena za 4x4.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vm
Потврден огласувач
078489289
Испрати Е-маил до огласувачот