1 / 9
Laptop MSI 17” i7 2.3gh 8gb ram
13.000 МКД
Цената е фиксна
18.04.2021 19:16

Куманово / Куманово

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Se prodava laptop MSI:
- i7 3610qm 2.3gh
- 8gb ram
- 250gb hdd
Graficki:
- intel hd 4000
- nvidia geforce gt 640 2gb

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

vm
Потврден огласувач
078489289
Испрати Е-маил до огласувачот