1 / 8
Mercedes Actros EURO 6
1 €
12.05.2021 13:00

Радовиш / Радовиш

Solidni gumi
Napraven servis
Smeneti inektori novi original mercedes
Standart
Top kamion
Extra cena
Poveke info 070214415
070214415

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

David
plackovica
Потврден огласувач
071355115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам