1 / 12
Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.
7.990 €
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2014

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Altea 1.2 TSI
77kw/105ks
2014 godina

Seat Altea so FULl oprema, servisna knisk !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Bravo 1.6 multijetdizel, 2009 god.

4200 €

BMW 318 Dizel, 2015 god.

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам