1 / 12
Seat Altea 1.6 TDI, 2011 god.
5.999 €
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Altea 1.6 TDI
77kw/105ks
2011 godina

Alteata e vo odlicna sostojba, klika, aluminski trkala, multifunkcionalen volan...

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Hyundai I 20 1.4 CRDi,2012 g.

70229000 €

Volkswagen Polo 1.6 TDI,2011 god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам