1 / 6
NiVa
55.555 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2022 13:35

Теарце / Тетово

Квадратура:

3540 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava NIVA 3540 m² so imoten list atar nad s.Zilce /s.Ratae

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darid
Потврден огласувач
078448818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам