1 / 9
Canyon Nerve 2016
900 €
Цената е фиксна
13.03.2021 15:45

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Ova e celata oprema

Canyon Nerve 2016 godina, preden amortizer FOX 32-150mm,sreden amortizer FOX FLOAT CTD 150mm, karbonski bandazi-Mavic CrossmaxST, zaden menjac SramXO,preden menjac Sram,pedala karbonski Sram,Mavic osovini,hidraulicni kocnici Elixir 7 Avid, Droper seat Roch Shock Revarb 150mm,karbonsko kormilo Crosser sifteri Sram X9, 3x10 brzini.
M/L golemina na ram 26 trkalo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Lina
Потврден огласувач
078484826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам