1 / 6
SPORTSKI TASNI
400 МКД
03.01.2022 09:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi sportski tasni za nosenje preku ramo
Tel 070 246 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

Sale
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам