1 / 7
Seat Leon 1.9
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.04.2021 08:08

Валандово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat leon 2007/06 godina
Uvoz od germanija od prv sopstvenik
229 000 so servisna kniska
1.9 tdi pd motor 6 brzini
Registriran cela godina
Napraven mal servis pred 2000 km
Vo odlicna sostojba!!!
Tel 078 266 290

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dzoce
Потврден огласувач
078266290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам