1 / 1
Optika za vozdusna puska/malokaliberka 4x20.
700 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2021 18:03

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Optika za vozdusna puska/malokaliberka 4x20.Predobra za mal lov...

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Borche
Потврден огласувач
070362801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам