1 / 9
Se prodava kukja ili zamenuva
60.000 €
16.08.2022 19:54

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Nikola karev

Se prodava kuka vo novo selo,odlicna lokacija,na 10min do centar.
Na dva sprata so golema dvorna povrsina.
Kukata ima vgraden soleran sistem,pvc vrati i prozori,legalizirana..
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Verica
Потврден огласувач
078257253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам