Се продава нива на одлична локација
1 €
Цената не е фиксна
13.03.2021 18:42

Виница / Виница

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Нивата се наоѓа на одлична локација во индустриската зона во Виница зад Станица за технички преглед Ликеј.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
076451838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам