1 / 9
Ford C-MAX
2.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2022 11:43

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ford focus c-max 2.0tdci 100kw 2003 GHIA oprema ful redovno servisiran zamenet komplet ste i zamaec novi amortizeri vo odlicna sostojbaso so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

stevo
Потврден огласувач
078353659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам