1 / 1
Germanski maski kosuli,pantaloni..XL/XXL Povolno
1 МКД
Цената е фиксна
20.05.2021 17:04

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Кошули

Големина:

XL

Боја:

Бордо црвена

Germansku brend kosuli.maici.pantaloni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski maski kosuli,pantaloni..XL/XXL Povolno

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам